Mandle natural pražené solené 500 g

6 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Mandle natural pražené solené. Hrst mandlí se doporučuje konzumovat každý den. Dodávají tělu energii. Obsahují velké množství prospěšných látek, jako jsou vitamíny a minerály.

Dostupnost Dostupné do týdne
Cena 112,17 Kč bez DPH
129 Kč    
Kód produktu 2952
Značka IBK
Kategorie Ořechy a sušené plody
 

Mandle natural pražené solené 500g.

Hrst mandlí se doporučuje konzumovat každý den. Dodávají tělu energii. Obsahují velké množství prospěšných látek, jako jsou vitamíny a minerály.

Složení: Mandle, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový v různém poměru), sůl.

Země původu: USA

Výživové údaje na 100g: energie 2642 kJ/631 kcal, tuky 52g, z toho nasycené mastné kyseliny 4g, sacharidy 19g, z toho cukry 5g, bílkoviny 18g, sůl 18g.

Hmotnost 0.5 kg

Firma IBK Trade byla založena v roce 1992 v Praze. Specializuje se na dovoz, zpracování, balení a distribuci širokého sortimentu ořechů, sušeného ovoce, semen a dražovaných produktů.

V plně vybavené pražírně a balírně v Horní Cerekvi umíme kvalitně zpracovat více než 80 druhů surovin a na trh tak dodáváme přes 1 000 výrobků. Veškeré zboží prodáváme buď v původním balení dalším zpracovatelům nebo již od nás zpracované a balené v různých gramážích.

Používáme moderní výrobní technologie a jsme vybavení špičkovými stroji na třídění, pražení, sekání a balení. V oblasti zpracování disponujeme širokými možnostmi a zkušenostmi.

Systém řízení kvality - International Food Standard IFS je zárukou neustálého zvyšování jakosti nabízených produktů a hodnoty poskytovaných služeb. Naším primárním cílem je spokojenost zákazníků. 

Výrobce/dovozce prohlašuje, že potravina splňuje požadavky na jakost a zdravotní nezávadnost stanovené zákonem č. 110/1997 Sb. ve znění platných předpisů.