Doprava a platba

Doprava zdarma od 1.500,- Kč (GLS)

1. GLS ParcelShop : 48,- Kč     (max. 8kg)

Díky spolupráci s nezávislými výdejními místy e-shopů GLS si můžete zásilku vyzvednout v mnoha místech České republiky. Jakmile bude zásilka připravena k odběru, bude Vám zaslán e-mail, popř. SMS zpráva. Pokud je výdejní místo GLS ParcelShop obsazené nebo uzavřené, zásilka je doručována následující prac. den popř. je přesměrována do nejbližší pobočky. Adresy a otevírací doby jednotlivých výdejních míst naleznete na webu Výdejní místa GLS | GLS Ceská Republika (gls-group.com)Maximální hmotnost zásilky 8 kg. V případě doručení na dobírku do GLS ParcelShopu není platba kartou umožněna.

2. GLS : 99,- Kč

Doprava zboží po celé ČR je zajišťována přepravní společností GLS. V den doručování zásilky Vás přepravní služba bude kontaktovat s orientačním časem doručení, pokud v daný termín nemůžete zboží převzít, bude zásilka znovu doručována do 48 hodin. Upozorňujeme, že pokud se řidiči GLS nepodaří Vás zastihnout na doručovací adrese, bude zásilka vrácena zpět a nebude již znovu doručována. Maximální hmotnost zásilky 29 kg. 

3. Zásilkovna : 68,- Kč

Pokud si zboží chcete vyzvednout osobně, je pro Vás připraveno přes 6500 výdejních míst smluvního partnera společnosti Zásilkovna.cz. Jakmile bude zásilka připravena k odběru, bude Vám zaslán e-mail, popř. SMS zpráva. Zásilkovna.cz má limit 5 kg na zásilku. Adresy a otevírací doby jednotlivých výdejních míst naleznete na webu Zásilkovna.cz. Maximální hmotnost zásilky 4,5 kg. Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm).

4. Zásilkovna domů : 120,- Kč

Doprava zboží po celé ČR je zajišťována společností Zásilkovna.cz. V den doručování zásilky Vás přepravní služba bude kontaktovat s orientačním časem doručení, pokud v daný termín nemůžete zboží převzít, bude zásilka uložena na nejbližším výdejním místě Zásilkovny. Cena za dopravu uvedena pro zásilky do 4,5 kg. Upozorňujeme, že pokud se řidiči Zásilkovny nepodaří Vás zastihnout na doručovací adrese, bude zásilka uskladněna a připravena k předáni na nejbližším výdejním místě Zásilkovny a nebude již znovu doručována.

5. Zásilkovna : 120,- Kč  (hmotnost zásilky 4,5 - 8 kg)

Díky spolupráci s nezávislými výdejními místy e-shopů Zásilkovna.cz si můžete zásilku vyzvednout v mnoha místech České republiky. Jakmile bude zásilka připravena k odběru, bude Vám zaslán e-mail, popř. SMS zpráva. Pokud je výdejní místo zásilkovny obsazené nebo uzavřené, zásilka je přesměrována do nejbližší pobočky zásilkovny. Limit 4,5 až 8 kg na zásilku. Adresy a otevírací doby jednotlivých výdejních míst naleznete na webu Zásilkovna.cz. Maximální hmotnost zásilky 8 kg.

6. PPL ParcelShop : 160,- Kč

Pokud si zboží chcete vyzvednout osobně, je pro Vás připraveno přes 1700 výdejních míst smluvního partnera společnosti PPL ParcelShop. V nákupním košíku e-shopu si pro doručení zvolíte provozovnu PPL ParcelShopu, kde si zásilku vyzvednete. Jakmile bude zásilka doručena na odběrné místo obdržíte informativní SMS nebo e-mail o uložení balíku. Maximální hmotnost zásilky 20 kg. Balík Vám bude vydán po ověření údajů z průkazu totožnosti shodnými s údaji na balíku. Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 dnů od uložení v PPL ParcelShopu. Mapa výdejních míst v České republice:  www.pplbalik.cz/Main3.aspx?cls=KTMMap57

7. PPL : 170,- Kč

Doprava zboží po celé ČR je zajišťována přepravní společností PPL. V den doručování zásilky Vás přepravní služba bude kontaktovat s časem doručení, pokud v daný termín nemůžete zboží převzít, domluví s Vámi řidič náhradní termín. Cena za dopravu uvedena pro zásilky do 29 kg. Upozorňujeme, že pokud se řidiči PPL ani po SMS upozornění nepodaří Vás zastihnout na doručovací adrese, bude zásilka uskladněna a připravena k předáni na nejbližším výdejním místě PPL nebo depu PPL a nebude již znovu doručována. Doprava zdarma nad 3.000,- Kč (platí pro zásilky o hmotnosti do 29 kg).

 

8. Osobní odběr - Želivec

Výdej objednávek na adrese: Sakurová 378, Želivec 251 68, Praha - východ

Pondělí    8:00 - 11:00 

Úterý           zavřeno

Středa      13:00 - 16:00

Čtvrtek     9:00 - 11:00

Pátek          zavřeno  

 

 ZPŮSOB PLATBY:  dobírkou: 42,- Kč 

                                           převodem na účet: ZDARMA

                              platba on-line kartou: ZDARMA

 

DOPRAVA ZDARMA od 1.500,- Kč 

Minimální cena objednávky 500,- Kč