Kešu v hořké čokoládě 500 g

9 hodnocení
 
 

Pochoutka - kešu v hořké čokoládě.

Dostupnost Dostupné do týdne
Cena 133,04 Kč bez DPH
149 Kč    
Kód produktu 1709
Značka IBK
Kategorie Sušené plody v polevě
 

Obsah: 500g

Pochoutka - kešu v hořké čokoládě.

Země původu: Holandsko

Kalorická hodnota ve 100g: Energie 2312 kJ (555 kcal), Bílkoviny: 9 g, Sacharidy: 43 g (z toho cukry 33 g), Tuky: 38 g (z toho nasycené mastné kyseliny 16 g), sůl 0,02g


Složení: hořká čokoláda 63%, (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor E322, přírodní vanilkové aroma), 34% kešu pražená jádra, glukózový sirup, palmový olej, potahované látky E414, E904,.

Skladování: Kešu stejně jako ostatní ořechy jsou náchylné na žluknutí. Proto by se měly spotřebovat co nejdříve. Skladujte při teplotě do 20°C a relativní vlhkosti 70%. Nevystavujte slunečním paprskům.

I přes důkladnou kontrolu při balení nemůžeme vyloučit přítomnost cizích příměsí a těles.
Všechny fotografie jsou ilustrační, aktuální nabídka se může v barvě a tvaru lišit. 

Hmotnost 0.5 kg

Firma IBK Trade byla založena v roce 1992 v Praze. Specializuje se na dovoz, zpracování, balení a distribuci širokého sortimentu ořechů, sušeného ovoce, semen a dražovaných produktů.

V plně vybavené pražírně a balírně v Horní Cerekvi umíme kvalitně zpracovat více než 80 druhů surovin a na trh tak dodáváme přes 1 000 výrobků. Veškeré zboží prodáváme buď v původním balení dalším zpracovatelům nebo již od nás zpracované a balené v různých gramážích.

Používáme moderní výrobní technologie a jsme vybavení špičkovými stroji na třídění, pražení, sekání a balení. V oblasti zpracování disponujeme širokými možnostmi a zkušenostmi.

Systém řízení kvality - International Food Standard IFS je zárukou neustálého zvyšování jakosti nabízených produktů a hodnoty poskytovaných služeb. Naším primárním cílem je spokojenost zákazníků. 

Výrobce/dovozce prohlašuje, že potravina splňuje požadavky na jakost a zdravotní nezávadnost stanovené zákonem č. 110/1997 Sb. ve znění platných předpisů.